جستجو

درباره نازسیما

مجموعه عطری، آرایشی و پوستی نازسیما در اوایل سال ۱۴۰۱ تاسیس گردید. این مجموعه، از همان ابتدا با شعار رویکردی متفاوت و لوکس نسبت به زیبایی، فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر، سفیر با حضور فعال خود در تهران، به عنوان بزرگ ترین مجموعه عرضه کننده برند های برتر آرایشی، بهداشتی و عطری در کشور شناخته می شود.

طی این سال ها، نازسیما همواره در زمینه عرضه لوکس ترین برند های معتبر دنیا و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای ویژه به مشتریان خود، پیشگام بوده است. مشاوران مجرب این مجموعه در تمامی فروشگاه نازسیما، با ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان و درک صحیح نگرانی های آنها، بهترین گزینه ها را به آنها پیشنهاد می کنند.

فروشگاه نازسیما با بهره گیری از طراحی داخلی متمایز و مدرن، توانسته است محیطی امن و آرام را برای مشتریان فراهم نماید تا هر مشتری بتواند بدون هیچ گونه نگرانی و در کمال آرامش، محصولات مورد نظر خود را به صورت آزادانه انتخاب نماید و خریدی خوب را تجربه کند.ما همواره سعی کردیم ارزش های زیر را محقق کنیم

  • صداقت
  • سرعت
  • خوش قولی
  • دقت
تیم نازسیما

امیرسالار لحیم گرزاده

مدیرعامل

علی رضایی

مدیر محصول

رضا ضیامنش

مدیر بازاریابی

محمدرضا مرادی

تولید کننده محتوا

مرجان رضایی

تولید کننده محتوا

هستی محمدی

تولید کننده محتوا

ثمیرا مهدوی

آرایشگر

شهرزاد خراسانی

آرایشگر

نرگس سالاری

آرایشگر

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

مدیر و مالک نازسیما : امیرسالار لحیم گرزاده

پیمایش به بالا